alona.adv@gmail.com

דואר אלקטרוני

052-7901079

טלפון נייד

אודות

משרד עורכי הדין קודנקו הוקם על ידי עו”ד אלונה קודנקו, עורכת דין לגירושין בעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. עו”ד קודנקו מתמחה בדיני המשפחה, ירושה ומקרקעין. עו"ד קודנקו מעניקה ללקוחותיה יחס מקצועי ואישי בכל בקשה ובכל עת, מתוך הבנה כי תיקי משפחה הם בעלי מטען רגשי שיש לטפל בו במיומנות הייחודית לו.

אודות

משרד עורכי הדין קודנקו הוקם על ידי עו”ד אלונה קודנקו, עורכת דין לגירושין בעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. עו”ד קודנקו מתמחה בדיני המשפחה, ירושה ומקרקעין. עו"ד קודנקו מעניקה ללקוחותיה יחס מקצועי ואישי בכל בקשה ובכל עת, מתוך הבנה כי תיקי משפחה הם בעלי מטען רגשי שיש לטפל בו במיומנות הייחודית לו.

מה לקוחות אומרים עלינו

במשך שנים רבות הצלחנו לסייע ללקוחות רבים 

"חייבת להמליץ על עורכת דין קודנקו אלונה אשר ייצגה אותי בהליך גירושין מורכב. במסירות במקצועיות ונאמנות. בזכותה קבלתי את מלוא זכויותיי וזאת לאחר מאבק מתיש וארוך. אלונה לוחמת אמיתית! בכל שלב ושלב אלונה הסבירה לי הייתה קשובה וזמינה בכל שמרה עלי ודאגה לאינטרסים שלי. הליווי המקצועי והאישי של עורכת דין אלונה עזר לי מאוד גם מבחינה רגשית וגם מבחינה מקצועית כי בסופו של יום קבלתי הכל!!! אלונה יקירה תודה רבה לך! אין לי מושג מה הייתי עושה בלעדיך אני מאוד מאוד מעריכה ומודה לך" 21.1.21
טטאינה זלנסקי
לקוחה
אני רוצה לציין את עבודתה החיובית של עורכת הדין אלונה קודנקו, שהוכיחה את עצמה כמנוסה מאוד, יעילה, אחראית, מאורגנת היטב. היתה סכנה ממשית שאאבד את הדירתי וסכום כסף גדול מאוד כתוצאה ממעשי הונאה של בעלי לשעבר. בבעיה זו פניתי לעורכת הדין אלונה קודנקו, בעלת עיסוק משפטי רב שנים ומתמחה בנושאים אלו. כבר מימי העבודה הראשונים, הערכתי את חשיבותה של עורכת דין זו במילוי תפקידה. אחראית, חרוצה, אנרגטית, פועלת בצורה עיניינית ויוזמת ויחד עם זאת אנושית, תרבות תקשורת גבוהה ויכולת מקצועית, חרוצה, מתמידה, יצירתית, גמישה, פתוחה, רגישה מאוד לבעיה של הלקוחה שלה, נעימה בתקשורת. אלנה עשתה עבודה קשה, הכינה את כל החומרים הדרושים לפרקליטות על מנת לזרז את העבודה בתיק שלי. תגובה מהירה לשינויים המינימלים ביותר מצד התובע, הפרקליטות, הבאת מידע לידיעת הלקוח, הביאה לסיום מצוין של ההתדיינות בתוצאה מצוינת. הערכה רבה לעו״ד אלונה קודנקו, שלא רק במילים, אלא במעשים עוזרת לאנשים. אני ממליצה מאוד על עורכת דין זו לכל מי שנמצא במצב קשה. אני בטוחה שהיא תעזור. בכבוד רב, הערכה רבה ותודה ענקית, הלקוחה שלך לודמילה ז. 9.5.2023
לודמילה .ז.
לקוחה
" זו זכות בשבילי והעונג להמליץ בחום על עורכת הדין אלונה קודנקו שמתמחה בדיני משפחה וגירושין ומצטיינת בעבודתה . עורכת הדין אלונה בעלת יחס אישי ומיוחד , קשובה לצורכי הלקוח ובקיאה בכל פרט זמינה בכל עת ויודעת איך לפתור כל בעיה. חשוב לציין כי יש לה ידע עשיר וניסיון רב בתחום . אונה תודה רבה לך שעזרת לי מאוד ופתרת לי את הבעיות בגירושין בצורה מהירה יעילה ומקצועית . תודה רבה ששמת לנגד עינך את טובת המשפחה שלי"

מזל לוי 19.6.20
מזל לוי
לקוחה
"אני רוצה להמליץ על עוד אלונה קודנקו. אלונה עזרה לי מאוד, גילתה מקצועיות ואני מרוצה ממש מהיחס החם. תודה רבה על העזרה."
7.2.21
כפיר שריקי
לקוח
"עורכת דין טובה מאוד. עזרה לי בגירושין , לראות את בני יותר ולהשתתף בחייו. בלי אלונה , לא ידעתי מה לעשות ואיך לקחת את עצמי . תודה לאלונה על התמיכה והעזרה"
16.6.2020
מקסים
לקוח
אודותינו

יש על מי לסמוך

עורכת הדין אלונה קודנקו מזה שנים רבות  מתמחה בתחומים הבאים:

1. דיני משפחה וגירושין .

2. דיני ירושה ועיזבונות לרבות צוואות .

3. דיני מקרקעין – ייצוג רוכשים/ מוכרים.

גירושים בהסכמה

מטרתינו

להוביל בבטחה את הלקוח להשגת מטרתו .

בתיקי משפחה להוביל את הלקוח  לחיים חדשים. 

החזון שלנו

בראש ובראשונה מתן שירות מצוין ! כי על איכות השירות איננו מתפשרים.

צרו קשר עם משרדינו עוד היום !

ליצירת קשר

השאר/י את פרטיך ואנחנו נדאג לחזור אליך בהקדם האפשרי 

כתובת משרדינו

משרד ראשי

הרוקמים 23 חולון

בניין B-Green

טלפון נייד 052-7901079

alona.adv@gmail.com

 

ניתן בתיאום מראש  לקבל שירות משפטי גם בעיר בת-ים .

מוזמנים להתקשר ולתאם.